משקפי SpotOn Balance הינו טיפול חדשני ולא פולשני לבעיות חוסר שיווי משקל וסחרחורת. הטיפול הינו מותאם אישית, מקיף  ומדויק ומתבצע באמצעות טכנולוגיה ייחודית שפותחה על ידי חברת SpotOn. במהלך הטיפול, מוטמעים סימנים בגודל מילימטרי באזורים ייעודיים על עדשות משקפיים. סימנים אלו, המכונים Neuro Balance Active Spots , יוצרים גירויים במערכת הראייה ההיקפית הצפויים להשפיע משמעותית ומיידית על יכולת התפקוד.

למי זה מתאים?
SpotOn Balance נועד לאנשים שסובלים באופן ממושך מהפרעות שיווי משקל ומסימפטומים של חוסר יציבות וסחרחורות. כתוצאה מתהליכי הזדקנות, בעיות במערכת הוסטיבולרית (מערכת שיווי המשקל), או ממקור בלתי מזוהה.

נבדק קלינית

השפעה
מיידית

התאמה אישית

טכנולוגיה פורצת דרך

תהליך טיפול
SPOTON BALANCE

01

יוצרים קשר

על מנת להתחיל את התהליך, אנחנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ ראשונית עם חברת SpotOn. אנחנו זמינים בטלפון 037288383. הפגישה הינה ללא עלות וללא כל התחייבות מצד המטופל.

02

פגישת ייעוץ

בפגישת הייעוץ, נעבור על ההיסטוריה והאבחנה הרפואית, על הסימפטומים השונים ועל הקשיים הספציפיים שמכבידים עליך. לאחר מכן, נבצע מספר בדיקות שיווי משקל ממוחשבות. במידה ונמצא שהטיפול שלנו יכול לסייע לך, נמליץ על פרוטוקול טיפול אישי מדויק בהתאם למצבך.

במהלך הפגישה, נבחר את המשקפיים עליהם יוטמעו הסימנים, Neuro Balance Active Spots, האישיים שלך.

03

מסגרת טיפול אישית

לאחר פגישת הייעוץ, ניצור מסגרת טיפולית אישית הכוללת 2-4 פגישות התאמה ע"פ פרוטוקול אישי מדויק בהתאם למצבך. הפרוטוקול כולל סדרה של מבחני תפקוד ויציבה, הנערכים באמצעות המכשור המתקדם מסוגו בעולם. תהליך זה מסייע לצוות למפות את מיקום הגירויים הפעילים  הייחודיים עבורך.

04

שיפור במצבך

כבר בסיום פגישת ההתאמה הראשונה, נמסור לך את משקפיך עם ה- SpotOn Balance שתוכננו במיוחד עבורך ותתבקש להרכיב אותם כמה שיותר במהלך היום ובמיוחד בזמנים בהם אתה חווה את הקושי. חשוב לנו מאוד לראות את השיפור בסביבת החיים האמיתית שלך ובמצבים בהם חווית קשיים. במהלך פגישות ההתאמה, נבצע כיוון של הSPOTS על המשקפיים בהתאם לפרוטוקול האישי ולפידבקים שמתבססים על התנסויותיך האישיות. לאחר שלושה חודשים נקיים פגישת מעקב תקופתית.