משקפי SpotOn Balance מציעים פתרון חדשני, לא פולשני, להתמודדות עם חוסר שיווי משקל, סחרחורת וורטיגו. באמצעות טכנולוגיה שפותחה במיוחד על ידי חברת SpotOn, עובר כל מטופל תהליך התאמה אישי, מקיף וקפדני בו מיוצרים משקפיים שייחודם הוא בהמצאות סימנים בחלק ההיקפי של העדשות. הרכבת המשקפיים עם הסימנים משפרת את שיווי המשקל ומפחיתה או מונעת תחושות של ורטיגו וסחרחורת באופן מיידי ומתמשך.

קיימים שני סוגי ראיה: ראיה ממוקדת וראיה היקפית (פרפריאלית). ידוע שלראיה ההיקפית תפקיד חשוב בתנועה ובהתארגנות מרחבית. מחקרים מדעיים מהשנים האחרונות מצביעים על כך שקיימים אזורים ייחודים במרחב הראייה ההיקפית המשפיעים על יכולת שיווי המשקל של הגוף. מיקום סימנים המותאמים אישית באזורים אלו משפיע על אופן עיבוד הנתונים הקשורים לשיווי המשקל של הגוף וכתוצאה מכך יש שיפור משמעותי עד מוחלט בסימפטומים של סחרחורת, ורטיגו או תחושת חוסר יציבות.    

תוכלו לצפות להפחתה משמעותית עד מוחלטת של cסחרחורת, וורטיגו, ושיפור ביציבות. על ידי הפחתה בסימפטומים אלו, תוכלו לחזור לעמוד וללכת בבטחון, לחזור לעצמאות ותפקוד יומיומי בבית ומחוצה לו, גם בחיים המקצועיים וגם החברתיים וכך להנות שוב מוודאות ויכולת לתכנן קדימה ללא חשש.

ההמלצה היא להרכיב את המשקפיים כמה שיותר ובעיקר בזמנים בהם את/ה חווה בדרך כלל קושי. אין מניעה להסיר את המשקפיים והרכבתם מחדש תחזיר את ההשפעה המיטיבה.

השפעת המשקפיים היא מיידית ואין צורך בתרגול. אנשים שאינם מורגלים בהרכבת משקפיים עשויים לחוש חוסר נוחות או תחושה מוזרה מעצם הרכבת משקפיים שאמורה לחלוף בתוך יום או יומיים.

כן. הטיפול אינו פולשני ובמחקרים קליניים נמצא בטוח ללא תופעות לוואי.

במהלך פגישות ההתאמה אנו בודקים את מידת ההתאמה ותחושת הנוחות. בכל מקרה של חוסר נוחות, אנא הסר את המשקפיים ופנה למרכז השירות של החברה בטלפון 03-6341411

המשקפיים מתאימים לסובלים מחוסר שיווי משקל, סחרחורות או ורטיגו בעקבות בעיות במערכת שיווי המשקל באוזן הפנימית (המערכת הוסטיבולרית), פגיעות מוחיות טראומטיות או נרכשות כגון תאונת דרכים  ואירוע מוחי או בעקבות מחלת פרקינסון. המשקפיים מתאימים גם לאנשים הסובלים מהסימפטומים הנ"ל אך מקור הבעיה איננו מזוהה.

לא. הסימנים הינם שקופים, בגודל מילימטרים בודדים, ממוקמים בחלקה ההיקפי של העדשה ולכן אינם משפיעים על הראייה ואינם נראים על ידי הסביבה.

לא, תראו ככל אחד אחר המרכיב משקפיים. הסימנים מודפסים על גבי משקפיים בעלי מסגרת אופנתית שתבחר על ידכם, כך שבעיניי הסביבה תראו כעוד אדם מן השורה המרכיב משקפיים אופנתיים.

הסימנים מוטמעים על עדשות אופטיות המתאימות למרשם האופטי שלך. במקרים שהראייה תקינה, הדפסת הסימנים תהיה על משקפיים עם עדשות אפס (פלאנו).

בוודאי, ספוטאון יודעת לספק זוג משקפיים זהה נוסף לצורכי גיבוי.

כן. במחקר קליני שנערך במרכז הרפואי מאיר בכפר סבא בראשותו של פרופ' קרלוס גורדון, חוו 67% מהמטופלים שיפור משמעותי עד מוחלט בתחושת חוסר שיווי המשקל, תחושת סחרחורת וורטיגו. מעבר לכך, נמדדה ירידה בחרדה בעקבות הטיפול ודווח על הקלה בסימפטומים ושיפור בתפקוד היומיומי.

עלות התאמת המשקפיים משתנה על פי פרוטוקול הטיפול. פרוטוקול הטיפול נבנה עבור כל מטופל בפגישת הייעוץ הראשונית שהינה ללא עלות.

תהליך ההתאמה הינו פשוט:
 • יצירת קשר עם מרכז SpotOn Balance בטלפון 03-7288383
 • פגישת יעוץ ללא התחייבות
 • מספר פגישות אבחון והתאמת סימנים הכוללות:
  • בדיקה מקיפה וסקירת ההיסטוריה הרפואית שלך – אם טרם נבדקת על ידי רופא נוכל להמליץ לך על מומחה בתחום.
  • החלטה על פרוטוקול טיפול
  • סדרה של מבחני תפקוד ויציבה במכשור המתקדם בעולם על מנת למפות את מיקום הסימנים הנכונים עבורך
  • בחירת מסגרת למשקפי SpotOn Balance הייעודיים שלך

תהליך ההתאמה מתבצע במרכז SpotOn Balance: רחוב הארד 5, בית RDT,  קומה 5, תל אביב

לקבלת מידע ותיאום פגישת ייעוץ – ללא התחייבות צרו קשר או התקשרו:03-7288383